NOVĚ JSME SE STALI AUTORIZOVANÝM INSTALAČNÍM CENTREM PRO VŠECHNY ZÁSTAVBY ELEKTRONICKÝCH SYSTÉMŮ ZAPALOVÁNÍ AMERICKÉ SPOLEČNOSTI ELECTRO AIR

MMS Company Limited je společnost zaměřená na údržbu letadel s individuálním  přístupem k zákazníkovi.
 
Náš tým se skládá z profesionálů a leteckých fanoušků ostřílených mnohaletou zkušeností v oboru. Znalosti teorie z vysoké školy proložené bohatou praxí na letadlech General Aviation až po Airbus A380 Vám zaručí maximální možnou úroveň služeb.
 
Naší prioritou je spokojený zákazník a zároveň dodržení všech podmínek a požadavků na údržbu, a tím zajištění bezpečného provozu a letové způsobilosti. To všechno s maximální spolehlivostí v co nejkratším čase.
 
Our team of professional aircraft maintenance engineers has many years of experience in aircraft maintenance and its power is defined by knowledge, experience, innovations, equipment and its passion for modernization. (aviation)
 
Happy customers are one of our priorities as well as maintaining high levels of quality, following EASA regulations, maximum safety and all of this in as short time as possible and with best reliability. 
 
 

MMS Company Limited s. r. o. | © Copyright 2020 | www.webmanage.cz